جمعه 10 تیر 1401
EN

آرشیو اخبار

اطلاعیه ثبت نام عتبات عالیات عراق

اطلاعیه ثبت نام عتبات عالیات عراق

بسمه تعالی

با عرض تبریک پیشاپیش ایام ا... دهه فجر به اطلاع میرساند،متقاضیان محترم تشرف به عتبات عالیات از تاریخ21/12/92 لغایت31/03/93  میتواننـد با رعـایت موارد مشروحه ذیل و با تکمیل فـرم مربوطه در سایت پیش ثبت نام www.atabat.haj.ir  برای خود و همراهان پیش ثبت نام نمایند.

 

با عرض تبریک پیشاپیش ایام ا... دهه فجر به اطلاع میرساند،متقاضیان محترم تشرف به عتبات عالیات از تاریخ21/12/92 لغایت31/03/93 میتواننـد با رعـایت موارد مشروحه ذیل و با تکمیل فـرم مربوطه در سایت پیش ثبت نامwww.atabat.haj.ir برای خود و همراهان پیش ثبت نام نمایند.

* شروع پیش ثبت نام گروههای نوروزی و بهاره ازساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 12/11/92 لغایت ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 22/11/92 (همزمان با ایام ا... دهه فجر) خواهد بود.

* متقاضیـان میتواننـد در مهلت مقـرر با مراجعـه بـه سـایت www.atabat.haj.ir نسبت به پیش ثبت نام اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

* نتایج قرعه کشی روز شنبه مورخ 26/11/92 بر روی سایت www.atabat.haj.ir قابل روئیت خواهد بود.

«توجه» : به جهت آشنائی کامل با مراحل و روش ثبت نام خواهشمند است حتما موارد ذیل را مطالعه و سپس نسبت به انجام پیش ثبت نام اقدام نمائید:

* متقاضیان می توانند به یکی از دو روش ذیل نسبت به پیش ثبت نام عتبات عالیات اقدام نمایند.

الف ) پیش ثبت نام انفرادی ، از 1 تا 7 نفره ( ثبت نام در این روش حداقل 1 و حداکثر 7 نفره میباشد)

ب ) پیش ثبت نام گروهی ، فقط 35 نفره ( ثبت نام در این روش می بایست حتما 35 نفر کامل باشد)

* «تذکر مهم» : افرادی که مبادرت به ثبت نام 35 نفره مینمایند در صورتیکه تعدادی از آنها منصرف یا از گروه خارج شوند (گروه جدیدی تشکیل دهند) و عدد گروه به کمتر از 25 نفر تقلیل یابد ، گروه باقیمانده حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد.

* نکته : فقط 15 درصد ظرفیت اعزام مختص اعزام های گروهی (گروههای 35نفره) میباشد ، لذا پیشنهاد میشود برای آنکه از امکان بیشتری برای تشرف بهره مند شوید در گروههای حداکثر 7 نفره ثبت نام فرمائید.

 

مدیریت حج و زیارت استان همدان

 

تذکرات مهم

1- هرگروه از یک سرگروه و افراد زیر گروه وی (همراهان) تشکیل میشود که لازم است مشخصات کامل سرگروه و اطلاعات اولیه همراهان (کدملی،نام و نام خانوادگی،شماره شناسنامه و تاریخ تولد) به صورت صحیح در فرم پیش ثبت نام سایت درج گردد.

2- هرنفر فقط یکبار و در یک گروه میتواند (بعنوان سرگروه یا همراه) پیش ثبت نام نماید و چنانچه به هر دلیلی هریک از افراد پیش ثبت نام شده (سرگروه یا همراهان) پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری خواستار ثبت نام با گروه جدید یا جابجائی اسامی گروه خود باشد میتوانند نسبت به ثبت نام مجدد اقدام و کد رهگیری جدید دریافت نماید که در این صورت اطلاعات ثبت نامی در گروه قبلی حذف خواهد شد.

3- کد ملی و مشخصات کلی متقاضیان تشرف با اطلاعات سازمان ثبت احوال تطبیق و در صورت مغایرت ، اطلاعات موجود در پایگاه ثبت احوال کشور مبنای عمل خواهد بود. لذا در ثبت کد ملی دقت مضاعف بعمل آورید.

4- پس از اتمام مهلت پیش ثبت نام (سه شنبه 22/11/92) امکان تغییر نام و مشخصات افراد میسر نمیباشد.

5- آدرس و کد پستی ده رقمی را به صورت کامل و صحیح در سیستم ثبت نمائید.

6- باتوجه به اعلام اسامی افراد پذیرفته شده جهت ثبت نام در کاروانها از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه ثبت شماره تلفن همراه سرگروه (یا یکی از نزدیکان وی) در فرم پیش ثبت نام الزامی است.

7- درصورتیکه تعداد افراد پیش ثبت نام شده از ظرفیت اعزام در ماههای اعلام شده در استانهای مختلف بیشتر باشد ، اولویت تشرف گروهها بر اساس قرعه تعیین و از طریق همین سایت به آنها اعلام میگردد و افراد مازاد بر ظرفیت حذف خواهند شد.

8- قرعه کشی و اعزام افراد پذیرفته شده از استان محل سکونت سرگروه (قید شده در سیستم) صورت خواهد گرفت لذا استان و شهر محل سکونت را با دقت از فهرست مربوطه انتخاب نمائید. ضمنا کرج و کاشان بر اساس تقسیمات سازمان حج و زیارت مستقل در نظر گرفته میشوند.

9- تاریخ تولد افراد باید بصورت کامل روز ، ماه ، سال (بصورت چهاررقمی) در فرم درج شود.

10- کد ملی افراد 10 رقمی بوده و باید کلیه ارقام ( صفرهای سمت چپ) آن بطور کامل ثبت شود.

11- پس از تکمیل فرم و ثبت آن اطلاعات دریافتی جهت کنترل نمایش داده میشود. اطلاعات نمایش داده شده را به دقت کنترل و در صورت صحت گزینه تائید را انتخاب و نسبت به قطعی نمودن پیش ثبت نام خود اقدام نمائید. چنانچه اطلاعات نمایش داده شده صحیح نیست با انتخاب گزینه بازگشت و اصلاح مجدد نسبت به رفع مغایرتها اقدام نمائید.

12- پس از قطعی نمودن پیش ثبت نام ، سیستم یک شماره رهگیری به گروه تخصیص میدهد که این شماره را یادداشت نموده و برای پیگیری های بعدی نزد خود نگهداری نمائید.

13- داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ اعزام ضروری است. ضمناً فرزندان بالای 17 سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.

14-

 

مدیریت حج و زیارت استان همدان

مدیر ارشد امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.