یکشنبه 17 اسفند 1399
EN

عمره مفرده

اعزام 5700 نفر از زائرین عزیز استان همدان در مرحله اول اعزام ها

اعزام 5700  نفر از زائرین عزیز استان همدان در مرحله اول  اعزام ها

محسن ساغرچی  مدیرحج و زیارت استان همدان اعلام کرد که در مرحله اول اعزام ها ،  41 كاروان از استان همدان جهت انجام عمره  مفرده به عربستان مشرف شده اند.

 محسن ساغرچی اضافه کرد که  از ابتدای عمره امسال تا کنون 5700  زائر به عمره مفرده اعزام شده اند که از این تعداد 38 کاروان از ایستگاه پروازی همدان و 3کاروان فوق العاده از فرودگاه حضرت امام (ره)  به عمره مشرف شده اند .

وی خاطرنشان کرد : زائرين استان همدان و کردستان  از طريق خطوط هوايي ماهان اير به عربستان سعودي اعزام شده اند و امسال ما پذیرای زایرین عزیز استان کردستان بوده ایم که در نظر سنجی انجام شده قریب به اتفاق همه زایرین از ارائه خدمات در فرودگاه همدان به این زایرین راضی بوده و الحمدالله هیچ گونه شکایتی گزارش  نشده است و در خصوص تاخیر پرواز ها هم به جز پرواز برگشت اول هیچ گونه  تاخیری تاکنون نداشته ایم.

مدیرحج و زیارت استان همدان در پایان اعلام کرد به علت  مشکل پیش آمده در خصوص صدور روادید از سوی  سفارت عربستان  ، تنها  سفر چهار کاروان همدان در تاریخ های 5 و 6 فروردین لغو شده و اضافه کرد که در مرحله دوم آمار اعزام های ما که از تاریخ 24 اسفند 93 تا 23 خرداد 94 ادامه خواهد داشت 51 کاروان به سرزمین وحی اعزام خواهند شد .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.